Stół tnący PFi Blade B3+

Duplo PFi Blade B3+

Ploter stołowy tnąco-bigujący

Automatyczne cięcie bez wykrojnika

Wykorzystując stół tnący PFi bez konieczności tworzenia wykrojników, w sposób automatyczny można produkować serie personalizowanych opakowań, metek odzieżowych, wycinanych etykiet, kart, naklejek, ozdób, zawieszek o nietypowych kształtach. Narzędzia tnące, nacinające (rycujące) i bigujące obsługują podłoża takie jak papier, papier foliowany, samoprzylepny i syntetyczny, karton do 1,5 mm grubości. Urządzenie pracuje z prędkością do 800 mm na sekundę.

Najważniejsze cechy urządzenia:

 • Cięcie, nacinanie, bigowanie w jednym przebiegu
 • Głowica na trzy narzędzia
 • Automatyczny system pobierania arkuszy z separacją strumieniową
 • Papier, samoprzylepny, syntetyczny o grubości do 1,5 mm
 • Maksymalny rozmiar arkusza: 600 x 400 mm
 • Maksymalny rozmiar arkusza z registracją: 570 x 370 mm
 • Pojemność podajnika: do 100 mm
 • Maksymalna szybkość cięcia: do 800 mm/s
 • Precyzja cięcia +/- 0,3 mm

Aplikacje:

Zaproszenia, opakowania, pocztówki, bilety informacyjne, zawieszki, materiały POS, pudełka, podstawki / podkładki, etykiety, teczki / teczki z okienkiem, koperty, zakładki, karty do gry, ozdoby.

 

 

 

Oprogramowanie i sposób przygotowywania plików:

Wykorzystując oprogramowanie PFi Connect, głowica z narzędziami podąża za liniami narysowanymi w pliku tnąc, nacinając i bigując do żądanego kształtu. Podczas pracy głowicy arkusz pozostaje w miejscu na pasie transportowym z podsysem. Stół tnący PFi jest dostarczany z czterema narzędziami do cięcia i z krążkiem bigującym.

W każdym rogu arkusza powinny być wydrukowane znaczniki registracji oraz kod QR w lewym górnym rogu, obok pierwszego znacznika. Znaczniki zapewniają cięcie z tolerancją +/- 0,3 mm.

Stwórz plik wektorowy w Adobe Illustrator albo CorelDraw, nanieś linie cięcia, nacinania i bigowania. Wyeksportuj plik do żądanego formatu, wgraj do oprogramowania PFi Connect. Przygotuj plik do druku z kodem QR i z naniesionymi znacznikami registracji w każdym rogu arkusza. Podczas uruchomienia pracy kamera odczyta kod QR i automatycznie rozpocznie proces cięcia zgodny z plikiem wektorowym wgranym do PFi Connect. Kamera odczyta również znaczniki i automatycznie skompensuje przesunięcia obrazu.

Praca operatora:

Prezentacja pracy na żywo z urządzeniem i oprogramowaniem na przykładzie bliźniaczego modelu stołowego plotera tnącego Duplo PFi Blade B2:

Pojemność podajnika

Do 100 mm

Separacja arkuszy Nadmuch powietrza,
separacja strumieniowa
System podawania Ssawkowy
System registracji Kamera CCD
Maks. format arkusza 570 x 370 mm (szer. x dł.)
600 x 400 mm (szer. x dł.) bez użycia kamery
Min. format arkusza 210 x 297 mm (szer. x dł.)
Narzędzia Rozcinające, nacinające, bigujące, perforujące
Noże Noże ze stali wolframowej
Produktywność 30-45 sekund na arkusz 355,6 x 508 mm (w zależności od projektu)
Maks. prędkość cięcia Do 800 mm/sekundę
Grubość cięcia do 1,5 mm
Tolerancja cięcia ±0,3 mm
Oprogramowanie (platforma) PC: Procesor i5 seria 7500 lub wyższa, 4 GB RAM lub więcej, dysk twardy 5 GB (rekomendowany SSD), port Ethernet: 10/100 MB x 1, PCI-E 1GB karta Ethernet, ekran: 19" lub większy
Formaty plików PDF, JPG, AI, EPS, DXF
Sieć LAN
Wymiary urządzenia 1905 x 800 x 1100 mm (dł. x szer. x wys.)
Zasilanie 230 V, 50/60 Hz, 20 A
Pobór prądu 4 KW
Wydajność produkcyjna oparta jest na optymalnych warunkach obsługi i może różnić się w zależności od przetwarzanego materiału oraz warunków otoczenia. W ramach naszego programu stałego usprawniania produktów, specyfikacja może ulec zmianie bez uprzedzenia.

Oferta serwisu

Oferowane rozwiązanie objęte jest 12 miesięczną gwarancją

Opcjonalne usługi związane z serwisowaniem urządzenia:
 • przedłużenie gwarancji do 24 miesięcy
 • przedłużenie gwarancji do 36 miesięcy
 • pakiety serwisowe uwzględniające czas reakcji na zgłoszenia serwisowe, przeglądy techniczne, wymianę części i materiałów eksploatacyjnych
W zależności od potrzeb Klienta powyższe usługi kalkulowane są indywidualnie pod kątem konkretnych zapytań. Kalkulację możemy przygotować również dla Państwa po wcześniejszym doprecyzowaniu usług serwisowych.

Warunki dostawy

Dostawa: w ciągu 21 dni od momentu złożenia pisemnego zamówienia
Szkolenie: Szkolenie dla operatora obsługującego urządzenie odbywa się zaraz po instalacji sprzętu
Gwarancja: Producent udziela 12 miesięcy gwarancji na oferowany sprzęt
Warunki Płatności: do ustalenia
Serwis: Autoryzowany serwis producenta. Oferujemy również kontrakty serwisowe przygotowane indywidualnie pod konkretne potrzeby Klienta.

Jeśli są Państwo zainteresowani posiadaniem urządzenia Stół tnący Duplo PFi Blade B3+, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy korzystną ofertę zakupu urządzenia.