Stół tnący PFi Blade B2

Duplo PFi Blade B2

Ploter stołowy tnąco-bigujący

Automatyczne cięcie bez wykrojnika

Stół tnący PFi obsługuje podłoża takie jak karton, pianka, PCW (PVC), papier foliowany, samoprzylepny. W sposób automatyczny, bez konieczności tworzenia wykrojników można produkować serie personalizowanych opakowań, metek odzieżowych, wycinanych etykiet, kart, naklejek, ozdób, zawieszek, naklejek, materiałów POS o nietypowych kształtach. Narzędzia obsługują podłoża takie jak papier, papier foliowany, samoprzylepny i syntetyczny, karton do 6 mm grubości. Urządzenie pracuje z prędkością do 1000 mm na sekundę.


W głowicy można zainstalować trzy narzędzia jednocześnie. W standardowym wyposażeniu maszyny znajdują się cztery narzędzia tnące i bigujący nóż krążkowy. Po odczytaniu znaczników oprogramowanie uruchamia pracę według zaprojektowanych linii cięcia, bigowania czy nacinania.

Wykorzystując płaski stół i technologię cięcia cyfrowego, możesz produkować krótkie serie personalizowanych opakowań, etykiet, kart, naklejek, materiałów POS o nietypowych kształtach, bez konieczności tworzenia wykrojników. Narzędzia tnące, nacinające i bigujące obsługują podłoża takie jak karton, pianka, PCV, papier foliowany, samoprzylepny i syntetyczny do 6 mm grubości. Urządzenie pracuje z prędkością do 1000 mm na sekundę.

Najważniejsze cechy urządzenia:

 • Cięcie, nacinanie, bigowanie w jednym przebiegu
 • Głowica na trzy narzędzia
 • Automatyczny system pobierania arkuszy z separacją strumieniową
 • Materiały do grubości 6 mm
 • Maksymalny rozmiar arkusza bez registracji: 800 x 600 mm
 • Maksymalny rozmiar arkusza z registracją: 770 x 570 mm
 • Pojemność podajnika: do 100 mm
 • Maksymalna szybkość cięcia: do 1000 mm/s
 • Precyzja cięcia +/- 0,3 mm

Aplikacje:

Zaproszenia, opakowania, pocztówki, bilety informacyjne, zawieszki, materiały POS, pudełka, podstawki / podkładki, etykiety, teczki / teczki z okienkiem, koperty, zakładki, karty do gry, ozdoby.

 

 

 

Oprogramowanie i sposób przygotowywania plików:

Wykorzystując oprogramowanie PFi Connect, głowica z narzędziami podąża za liniami narysowanymi w pliku tnąc, nacinając i bigując do żądanego kształtu. Podczas pracy głowicy arkusz pozostaje w miejscu na pasie transportowym z podsysem. Stół tnący PFi jest dostarczany z czterema narzędziami do cięcia i z krążkiem bigującym.

W każdym rogu arkusza powinny być wydrukowane znaczniki registracji oraz kod QR w lewym górnym rogu, obok pierwszego znacznika. Znaczniki zapewniają cięcie z tolerancją +/- 0,3 mm.

Stwórz plik wektorowy w Adobe Illustrator albo CorelDraw, nanieś linie cięcia, nacinania i bigowania. Wyeksportuj plik do żądanego formatu, wgraj do oprogramowania PFi Connect. Przygotuj plik do druku z kodem QR i z naniesionymi znacznikami registracji w każdym rogu arkusza. Podczas uruchomienia pracy kamera odczyta kod QR i automatycznie rozpocznie proces cięcia zgodny z plikiem wektorowym wgranym do PFi Connect. Kamera odczyta również znaczniki i automatycznie skompensuje przesunięcia obrazu.

Prezentacja obsługi urządzenia:

Pojemność podajnika

Do 100 mm

Separacja arkuszy Nadmuch powietrza,
separacja strumieniowa
System podawania Ssawkowy
System registracji Kamera CCD
Maks. format arkusza 800 x 600 mm (szer. x dł.)
770 x 570 mm (szer. x dł.) bez użycia kamery
Min. format arkusza 210 x 297 mm (szer. x dł.)
Narzędzia Aktywny nóż tnący, nóż nacinający, nóż oscylacyjny, krążkowy nóż bigujący
Noże Noże ze stali wolframowej
Produktywność 12-45 sekund na arkusz SRA3 (w zależności od projektu)
Maks. prędkość cięcia Do 1200 mm/sekundę
Grubość cięcia do 6 mm
Tolerancja cięcia ±0,3 mm
Oprogramowanie (platforma) PC: Procesor i5 seria 7500 lub wyższa, 4 GB RAM lub więcej, dysk twardy 5 GB (rekomendowany SSD), port Ethernet: 10/100 MB x 1, PCI-E 1GB karta Ethernet, ekran: 19" lub większy
Formaty plików .ai/eps, .pdf, .pcx, .jtp, .tif, .bmp, .wmf, .emf, .dxf, .gif, .hpgl, .gtp, .ik, .cmx, .svg,
.txt
Sieć LAN
Wymiary urządzenia 3200 x 1100 x 1100 mm (dł. x szer. x wys.)
Zasilanie 230 V, 50/60 Hz, 20 A
Pobór prądu 4 KW
Wydajność produkcyjna oparta jest na optymalnych warunkach obsługi i może różnić się w zależności od przetwarzanego materiału oraz warunków otoczenia. W ramach naszego programu stałego usprawniania produktów, specyfikacja może ulec zmianie bez uprzedzenia.

Oferta serwisu

Oferowane rozwiązanie objęte jest 12 miesięczną gwarancją

Opcjonalne usługi związane z serwisowaniem urządzenia:
 • przedłużenie gwarancji do 24 miesięcy
 • przedłużenie gwarancji do 36 miesięcy
 • pakiety serwisowe uwzględniające czas reakcji na zgłoszenia serwisowe, przeglądy techniczne, wymianę części i materiałów eksploatacyjnych
W zależności od potrzeb Klienta powyższe usługi kalkulowane są indywidualnie pod kątem konkretnych zapytań. Kalkulację możemy przygotować również dla Państwa po wcześniejszym doprecyzowaniu usług serwisowych.

Warunki dostawy

Dostawa: w ciągu 21 dni od momentu złożenia pisemnego zamówienia
Szkolenie: Szkolenie dla operatora obsługującego urządzenie odbywa się zaraz po instalacji sprzętu
Gwarancja: Producent udziela 12 miesięcy gwarancji na oferowany sprzęt
Warunki Płatności: do ustalenia
Serwis: Autoryzowany serwis producenta. Oferujemy również kontrakty serwisowe przygotowane indywidualnie pod konkretne potrzeby Klienta.

Jeśli są Państwo zainteresowani posiadaniem urządzenia Stół tnący Duplo PFi Blade B2, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy korzystną ofertę zakupu urządzenia.